The Grand Tour

USA, 2016, 2771 min

Popis — 
Oblíbené trio je zpět. Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se vrací v novém seriálu The Grand Tour, který je nepřímým pokračováním jejich posledního působení v Top Gearu. Naše trojka se vydává na cestu po celém světě, kde testuje různá auta, plní úkoly a především si užívají život jako "motoristi ve středním věku", kdy každou epizodu uvádí v jejich mobilním stanu. (UncleMorty)
Žánr — 

Komedie

poster
Hodnocení
91%ČSFD

Bo Burnham: Make Happy

USA, 2016, 60 min

Popis — 
Žánr — 

Komedie

poster
Hodnocení
90%ČSFD

Coco

USA, 2017, 105 min

Popis — 
Navzdory prazvláštnímu rodinnému zákazu muziky se Miguel touží stát uznávaným hudebníkem jako je jeho idol, Ernesto de la Cruz. V touze dokázat svůj talent se Miguel souhrou neuvěřitelných okolností ocitne v překrásné a barevné Říši mrtvých. Tam potká okouzlujícího šejdíře Hectora a společně se vypraví na strhující cestu odhalit skutečný příběh Miguelovy rodiny.(Falcon)
Žánr — 

Komedie

poster
Hodnocení
90%ČSFD
Popis — 
Žánr — 

Komedie

poster
Hodnocení
89%ČSFD
Popis — 
Hudební komici Bret McKenzie a Jemaine Clement se vrací na HBO s komediálním speciálem natočeným před živým publikem ve vyprodané aréně během jejich turné po Velké Británii. V rámci exkluzivního představení dvojice zahraje klasické i nové písně ze šňůry s názvem "Flight of the Conchords Sing Flight of the Conchords Tour". Novozélanďané McKenzie a Clement debutovali na HBO v roce 2005 v komediálním seriálu "One-Night Stand" a v roce 2007 se na prémiovou kabelovou televizi vrátili s první řadou seriálu "Flight of the Conchords", který sledoval fiktivní verze jejich životů v New Yorku. Pořad sklidil uznání kritiky i fanoušků a z oblíbené kultovní dvojice učinil mezinárodní senzaci. Seriál "Flight of the Conchords", jehož dvě řady byly odvysílány na HBO, obdržel celkem deset nominací na prestižní ocenění Emmy®, zatímco jejich album "The Distant Future" získalo v roce 2008 Grammy za nejlepší komediální album. (HBO Europe)
Žánr — 

Komedie

poster
Hodnocení
89%ČSFD

Lékořicová Pizza

USA, 2021, 133 min

Popis — 
Příběh Alany Kane (Alana Haim) a Garyho Valentina (Cooper Hoffman), jak vyrůstají, pobíhají a procházejí zrádnou cestou první lásky v údolí San Fernanda v roce 1973. (honzikk)
Žánr — 

Komedie

poster
Hodnocení
89%ČSFD

Banda

USA, 2019, 1447 min

Popis — 
Seriál The Boys, adaptován z komiksové předlohy stejného názvu a vytvořen hercem a režisérem Sethem Rogenem, je zasazen do alternativního vesmíru, kde jednotlivci obdaření supermocí jsou uznáváni širokou veřejností jako superhrdinové. Tyto superhrdiny vlastní silná společnost Vought International, která je prodává a zpeněžuje. Tito superhrdinové se ve svém osobním životě chovají arogantně a rádi zneužívají svoje superschopnosti. Seriál sleduje primárně dvě skupiny: Sedm, neboli přední tým superhrdinů Vought International a skupinu The Boys, která se snaží zničit tyto zkorumpované superhrdiny. Skupina The Boys je vedena Billym Butcherem (Karl Urban), který nenávidí všechny superhrdiny a skupina Sedm je vedena egoistickým a nestabilním Homelanderem (Antony Starr). Mimo jejich konflikt sleduje seriál také nové členy každého týmu: Hugh "Hughie" Campbell (Jack Quaid), který se přidá ke skupině The Boys hned poté, co jeho přítelkyně je zabita jedním ze skupiny Sedm, a Annie January/Starlight (Erin Moriarty), která se přidá do skupiny Sedm, ale v zápětí zjišťuje, že superhrdiny, které obdivovala, se nechovají tak, jak si představovala. (Richard.Jezd)
Žánr — 

Komedie

poster
Hodnocení
89%ČSFD

Králíček Jojo

USA, 2019, 108 min

Popis — 
Režisér Taika Waititi přichází se svým osobitým stylem humoru ve svém novém filmu Králíček Jojo, satiře z druhé světové války. Jojo (Roman Griffin Davis) je malý německý chlapec, kterému se pohled na svět převrátí vzhůru nohama, když zjistí, že jeho matka (Scarlett Johansson) skrývá v podkroví mladou židovskou dívku (Thomasin McKenzie). S pomocí svého imaginárního přítele, idiotského Adolfa Hitlera (Taika Waititi), musí Jojo čelit i svému zaslepenému nacionalismu.(CinemArt)
Žánr — 

Komedie

poster
Hodnocení
89%ČSFD

Princezna zakletá v čase

Česko, 2020, 115 min

Popis — 
Princeznu Ellenu od narození provází příslib mocné kletby, kterou na ni uvrhla čarodějnice Murien. Kletba se má naplnit v den Elleniných dvacátých narozenin, jakmile zapadne slunce. Avšak ve chvíli, kdy zajde poslední sluneční paprsek a vše se zdá ztraceno, princezna zjišťuje, že zůstala uvězněná v čase. Pokaždé, když se kletba naplní, Ellena procitne do dne svých dvacátých narozenin a je nucena ho prožít celý znovu. Aby zachránila své království i sebe samotnou, musí v sobě nalézt odvahu a čisté srdce a dávné kletbě se jednou provždy postavit.(Bohemia MP)
Žánr — 

Komedie

poster
Hodnocení
89%ČSFD

Jak na... s Johnem Wilsonem

USA, 2020, 330 min

Popis — 
Jak na... s Johnem Wilsonem, dokumentární seriál točený z pohledu první osoby, uvádí neurotický Newyorčan, který se snaží udílet cenné rady pro každý den, zatímco se potýká s řadou vlastních problémů. John je kameraman a zároveň vypravěč, který v této komické odysee sebepoznání tajně dokumentuje životy ostatních Newyorčanů a konfrontuje diváky s podivnými rozpory moderního života. (HBO Europe)
Žánr — 

Komedie

poster
Hodnocení
89%ČSFD